סגור תפריט X
הצהרת נגישות
מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר. אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.
כדי לממש הבטחה זו, אנו שואפים לדבוק ככל האפשר בהמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.1 הבינלאומי.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה אשר מופיע בחלקו התחתון של כל עמוד. לחיצה על כפתור הנגישות מאפשרת את פתיחת התפריט המכיל את כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera.

אפשרויות הנגישות בתפריט:

1. מתן אפשרות לניווט ע"י מקלדת - רכיב נגישות מלא.
2. התאמת האתר עבור טכנולוגיות מסייעות NVDA - רכיב נגישות מלא.
3. עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים - רכיב נגישות מלא.
4. הגדלת פונט האתר ל-4 גדלים שונים.
5. שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה.
6. שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר.
7. התאמת האתר לעיוורי צבעים.
8. שינוי הפונט לקריא יותר.
9. הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן.
10. הגדלת התצוגה לכ-200%.
11. הדגשת קישורים באתר.
12. הדגשת כותרות באתר.
13. הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות.
14. הצהרת נגישות
15. שליחת משוב נגישות

פניה לרכז הנגישות

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בקושי בנושא נגישות, צוות הנגישות של החברה עומד לרשותכם במגוון ערוצים לפנייה בנושאי נגישות, נשמח לקבל מכם משוב.
פרטי רכזת נגישות בחברה:
ענבל שייט - מנהלת קשרי לקוחות ורכזת נגישות בחברה. טלפון 03-9500846, אימייל office.10comment@gmail.com או באמצעות טופס צור קשר בלינק הבא.

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום 23/08/2022